О нашей компании Скидки    Оплата и доставка Как с нами связаться
   Поиск товара

Категории

персональная страничка
В корзине нет товаров

   Главная  


Новинки нашего магазина — игрушки, книги для детей и родителей       Загружаются фильтры категории ....

Дитячий ігровий будинок ТМ KIDIGO підходить для організації простору дитячих кімнат. Будиночок виконаний в яскравих і барвистих тонах. М"які стінки будиночка виключають можливість травмування. Ігровий будиночок виконаний з міцних ПВХ матеріалів, які
Доріжка-тренажер «П"яточки» ТМ KIDIGO - це ланцюжок з 5 перешкод різнокольорових циліндрів (Д = 0,24 м) з"єднаних між собою пасовою стрічкою, дозволяє організовувати ігри напрямків руху, одночасно проводячи профілактику плоскостопості.
Серія «Cool Speaking» складається з чотирьох книжок різних рівнів складності, в яких представлені ігрові завдання та вправи, спрямовані на вдосконалення навичок з розвитку монологічного та діалогічного мовлення.
«Книга-мандрівка. Україна» — це 1200 непересічних фактів про Україну та українців. Ми відшукали не лише найдивовижніше, але й найважливіше, що варто знати про Україну: унікальні місця, де слід побувати, культурні здобутки, видатних особистостей та поворот
Історія про хлопчика Макса, який дуже багато чого боїться. Він боявся, що його покусають павуки, викрадуть прибульці, а деколи переймався тим, що не надто подобається іншим.
Картонна книга з віконцями розповість про Сонячну систему та простори далеко за її межами. Заглядай у віконця - і побачиш, на що схожі планети, як влаштоване Сонце і багато інших космічних чудес.
Картонна книга з віконцями розповість про особливості й відмінності різних видів динозаврів, про те, як вони доглядали за своєю малечею, що їли і як росли, який мали вигляд і як співіснували між собою, які частини Землі населяли і чому, зрештою, вимерли.
Доріжка-тренажер «Драбинка» ТМ KIDIGO складається з 8 прямокутників. Елементи з"єднані між собою стрічкою. Завдання учасників гри - стрибати або бігати по ним.
Модульний набір «Трикутник» ТМ KIDIGO складається з 7-ми трикутних м"яких модулів. Використовується як кутовий подіум для сценічної гри, для творчого конструювання або як гімнастичний мат.
Модульний набір «Лабіринт» ТМ KIDIGO - це свого роду тренажер для активних спортивних занять з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку. Використовуються як тунель. Розвиває рухову активність, координацію рухів, спритність, вміння орієнтуватися в пр
Розвиваючий килимок ТМ KIDIGO представляє собою килимок, що складається з 12 знімних "таблеток", на яких зображені різні фігури (кола, трикутники і квадрати). Таблетки кріпляться до килимка липучками. Завдання дітей - стрибати або бігати по ним.
Модульний набір «Ромашка» ТМ KIDIGO - це м"який набір для підлоги, що складається з 9-ти модулів.У зібраному вигляді модульний набір являє собою гімнастичний мат, що має форму «квітки» з різнокольорових фігур.
Отлично летающий пропеллер со стартером. Летающий пропеллер TWIRLY от Paul Gunther
Удовольствие от игры одним нажатием кнопки. Самолет с винтом, разгоняемым электрической пусковой установкой
Мощный резиномоторовый самолет. Расчитан на полеты на расстояния около 100 метров
Модульний набір «Веселка» ТМ KIDIGO - це м"який набір для підлоги, що складається з 5-ти модулів.Модулі дозволяють зібрати фігуру веселки. Окремі деталі можуть використовуватися, як смуга перешкод для спортивних занять, через які можна стрибати або п
Мощный резиномоторовый самолет с резиномотором формата XXL
Модульний набір «Друзі» ТМ KIDIGO - це м"який набір для підлоги, який складається з 12 модулів, 5 фігур. Модулі дозволяють зібрати фігуру хлопчика і дівчинки, а різноманітна колірна гамма дозволяє дитині творчо підійти до процесу конструювання. Окрем
Модульний набір «Абетка» складається з 12 кубиків, на сторонах яких розміщені 72 літери українського алфавіту. Кількість букв дозволяють дитині самостійно складати слова і словосполучення.
Модульний набір «Кубик Сома» ТМ KIDIGO - це фігурний модуль з 7 м"яких деталей різної форми. Кубик цікаво збирати групою та проводити змагання. Також окремі деталі можна використовувати як пуфики для сидіння.
Модель МотоБега Old School классическая модель байка 30-х прошлого века. Ваш ребенок будет в восторге от такого подарка!
Модульний набір «Піраміда» складається з фігурних кілець та циліндра. Можливі будь-які колірні рішення та виготовлення за індивідуальними розмірами (оговорюється індивідуально)
Модель МотоБега МотоЧемпион полностью повторяет настоящий спортбайк. Ваш ребенок будет в восторге от такого подарка!
Модель МотоБега МотоЧемпион полностью повторяет настоящий спортбайк. Ваш ребенок будет в восторге от такого подарка!
Модель МотоБега МотоЧемпион полностью повторяет настоящий спортбайк. Ваш ребенок будет в восторге от такого подарка!
Модель МотоБега МотоЧемпион полностью повторяет настоящий спортбайк. Ваш ребенок будет в восторге от такого подарка!
Модель МотоБега МотоЧемпион полностью повторяет настоящий спортбайк. Ваш ребенок будет в восторге от такого подарка!
Стіл ТМ KIDIGO один з елементів набору дитячих меблів Гостинка і Гостинка Люкс. Стіл зроблений з щільного поролону і обтягнутий м"якою, приємною на дотик ПВХ тканиною, яка, до того ж, легко миється.
Модель МотоБега МотоЧемпион полностью повторяет настоящий спортбайк. Ваш ребенок будет в восторге от такого подарка!
Стілець ТМ KIDIGO один з елементів набору дитячих меблів Гостинка і Гостинка Люкс. Стілець зроблений з щільного поролону і обтягнутий м"якою, приємною на дотик ПВХ тканиною, яка, до того ж, легко миється.
Крісло ТМ KIDIGO один з елементів набору дитячих меблів Гостинка і Гостинка Люкс. Крісло зроблене з щільного поролону і обтягнуте м"якою, приємною на дотик ПВХ тканиною, яка, до того ж, легко миється.
Диван ТМ KIDIGO один з елементів набору дитячих меблів Гостинка і Гостинка Люкс. Диван зроблений з щільного поролону і обтягнута м"якою, приємною на дотик ПВХ тканиною, яка, до того ж, легко миється.
Модульний набір «Пазл» ТМ KIDIGO розвиває у дітей конструкторські здібності, а також спритність і кмітливість. Різноманітність фігур за формою і невелика маса дозволяє дітям самостійно пересувати ці модулі. Відсутність гострих, твердих кутів забезпечує б
Модульний набір «Дев"ятка» ТМ KIDIGO розвиває у дітей конструкторські здібності, а також спритність і кмітливість. Різноманітність фігур за розмірами і невелика маса дозволяє дітям самостійно пересувати ці модулі. Відсутність гострих, твердих кутів
М"який модульний набір з 6 фігур. Циліндри і мат легко збираються в смугу перешкоди для спортивних занять, ігор та естафет.
Комплект дитячих меблів «Мрія» призначений для дитячих кімнат. Модульний набір складається з 6-ти модулів (5 стільців,1 столик). Можливі будь-які колірні рішення та виготовлення меблів за індивідуальними розмірами (оговорюється індивідуально)
Комплект дитячих меблів «Цвітик» - це багатофункціональний, яскравий модульний інтер"єрний набір, який складається з 12 модулів (6 стільчиків, 6 столиків). Можливі будь-які колірні рішення та виготовлення меблів за індивідуальними розмірами (оговорює
М"який модульний набір для інтер"єру, який складається з 7-ми модулів (5 стільців, 2 столика-пуфика). Можливі будь-які колірні рішення та виготовлення меблів за індивідуальними розмірами (оговорюється індивідуально) Матеріал: ПВХ тканина 630
Набір дитячих меблів складається з 6 модулів. Висота сидіння меблів 20см. Можливі будь-які колірні рішення та виготовлення меблів за індивідуальними розмірами (оговорюється індивідуально)
Набір дитячих меблів складається з 6 модулів. Висота сидіння меблів 20см.
Підлоговий конструктор «Будівельник-8 міні» ТМ KIDIGO складається з 10 геометричних м"яких модулів, 4 фігур. Модулі використовуються для творчого конструювання. Фігури в наборі підібрані таким чином, що дозволяють дітям грати в сюжетно-рольові ігри.
Підлоговий конструктор «Будівельник-7 міні» ТМ KIDIGO складається з 16 геометричних м"яких модулів, 7 фігур. Модулі використовуються для творчого конструювання. Фігури в наборі підібрані таким чином, що дозволяють дітям грати в сюжетно-рольові ігри.
Конструктор «Будівельник-6 міні» ТМ KIDIGO складається з 14 геометричних м"яких модулів, 6 фігур. Модулі використовуються для творчого конструювання. Фігури в наборі підібрані таким чином, що дозволяють дітям грати в сюжетно-рольові ігри. Юні будівел
Конструктор «Будівельник-5 міні» ТМ KIDIGO складається з 27 геометричних м"яких модулів, 9 фігур. Модулі використовуються для творчого конструювання. Фігури в наборі підібрані таким чином, що дозволяють дітям грати в сюжетно-рольові ігри. Юні будівел
Конструктор «Будівельник-4 міні» ТМ KIDIGO складається з 18 геометричних м"яких модулів, 6 фігур. Модулі використовуються для творчого конструювання. Фігури в наборі підібрані таким чином, що дозволяють дітям грати в сюжетно-рольові ігри. Юні будівел
Конструктор «Будівельник-3 міні» ТМ KIDIGO складається з 24 геометричних м"яких модулів, 8 фігур. Модулі використовуються для творчого конструювання. Фігури в наборі підібрані таким чином, що дозволяють дітям грати в сюжетно-рольові ігри. Юні будівел
Конструктор «Будівельник-2 міні» ТМ KIDIGO складається з 24 геометричних м"яких модулів, 8 фігур. Модулі використовуються для творчого конструювання. Фігури в наборі підібрані таким чином, що дозволяють дітям грати в сюжетно-рольові ігри. Юні будіве
Конструктор «Будівельник-1 міні» ТМ KIDIGO складається з 50 геометричних м"яких модулів, 8 фігур. Модулі використовуються для творчого конструювання. Фігури в наборі підібрані таким чином, що дозволяють дітям грати в сюжетно-рольові ігри. Юні будівел
Гірка для сухого басейну є аксесуаром для сухих басейнів ТМ KIDIGO. Складається з поролону обтягнутого ПВХ тканиною.
Сухий басейн «Восьмикутник» (розмір 2х2м) ТМ KIDIGO складається з 8 м"яких поролонових бортів, обтягнутих ПВХ тканиною, яку можна мити. Між собою борти кріпляться за допомогою липучок. У такий спосіб кріпиться і дно басейну.
Сухий басейн «Восьмикутник» (розмір 1,5х1,5м) ТМ KIDIGO складається з 8 м"яких поролонових бортів, обтягнутих ПВХ тканиною, яку можна мити. Між собою борти кріпляться за допомогою липучок. У такий спосіб кріпиться і дно басейну.
Сухий басейн «Небо» (розмір 2х2м) ТМ KIDIGO представляє собою сухий басейн, який має зручну форму, що дозволить зберегти місце. Борти сухого басейну мають зверху хвилясту форму і складаються з поролону обтягнутого ПВХ тканиною, що робить його безпечним і
Сухий басейн «Небо» (розмір 1,5х1,5м) ТМ KIDIGO представляє собою сухий басейн, який має зручну форму, що дозволить зберегти місце. Борти сухого басейну мають зверху хвилясту форму і складаються з поролону обтягнутого ПВХ тканиною, що робить його безпечни
Сухий басейн «Море» (розмір 2х2м) ТМ KIDIGO представляє собою сухий басейн, який має форму квадрата. Для його виготовлення використовується поролон, який в свою чергу обтягнутий ПВХ тканиною. Завдяки м"якому наповнювачу бортів, сухий басейн можна смі
Сухий басейн «Море» (розмір 1,5х1,5м) ТМ KIDIGO представляє собою сухий басейн, який має форму квадрата. Для його виготовлення використовується поролон, який в свою чергу обтягнутий ПВХ тканиною. Завдяки м"якому наповнювачу бортів, сухий басейн можна смі
Сухий басейн «Кут» (розмір 2х2м) ТМ KIDIGO представляє собою сухий басейн, який має зручну форму, що дозволить зберегти місце. Для його виготовлення використовується поролон, який в свою чергу обтягнутий ПВХ тканиною. Завдяки м"якому наповнювачу борт
Сухий басейн «Кут» (розмір 1,8х1,8м) ТМ KIDIGO представляє собою сухий басейн, який має зручну форму, що дозволить зберегти місце. Для його виготовлення використовується поролон, який в свою чергу обтягнутий ПВХ тканиною. Завдяки м"якому наповнювачу
Данная модель мотобега своими формами полностью повторяет классический байк. Ваш ребенок будет в восторге от такого подарка!
Данная модель мотобега своими формами полностью повторяет классический байк. Ваш ребенок будет в восторге от такого подарка!
Данная модель мотобега своими формами полностью повторяет классический байк. Ваш ребенок будет в восторге от такого подарка!
Данная модель мотобега своими формами полностью повторяет классический байк. Ваш ребенок будет в восторге от такого подарка!
Набор Дорожно-ремонтных машин из натурального каучукового дерева
Набор маленьких машинок из натурального каучукового дерева
Серия машинок включает Спасательную машина, Пожарную машину, Вертолет. Все машинки сделаны так, чтобы ребёнок мог легко брать и держать их своими маленькими ручками
Серия машинок включает Спасательную машина, Пожарную машину, Вертолет. Все машинки сделаны так, чтобы ребёнок мог легко брать и держать их своими маленькими ручками
Деревянная каталка-игрушка Поезд с животными отвечает высоким стандартам безопасности. На протяжении почти четырёх десятилетий команда дизайнеров PlanToys работает над каждой деталью - для того, чтобы ваши малыши росли в гармонии с окружающим миром
Все машинки сделаны так, чтобы ребёнок мог легко брать и держать их своими маленькими ручками
Тренажер «Перекотиполе» - це свого роду тренажер для активних спортивних занять з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку. Розвиває рухову активність, координацію рухів, спритність, вміння орієнтуватися в просторі, зміцнює здоров&qu
Тренажер «Колода» ТМ KIDIGO - це спортивно-ігровий набір за допомогою якого зміцнюють опорно-руховий апарат, розвивають у дітей координацію рухів і вестибулярний апарат. Тренажер складається з 5 м"яких різнокольорових фігур. Відсутність гострих, твер
Тренажер «Спорт» ТМ KIDIGO - це спортивно-ігровий набір за допомогою якого зміцнюють опорно-руховий апарат, розвивають у дітей координацію рухів і вестибулярний апарат.
Ігровий тренажер складається з 3-х модулів: 1 циліндричне колесо і 2 підставки під колесо. Модулі в наборі використовуються як тунель для лазіння. Окремо колесо використовується як тренажер, за допомогою якого дитина розвиває статику, моторику і відмінно
Тренажер «Трамплін» ТМ KIDIGO це м"який модульний набір з 3 фігур, які легко збираються в смугу перешкод для спортивних занять, ігор та естафет. Тренажер - дуже компактний, саме це дозволяє використовувати його не тільки в дошкільних установах, але
Тренажер «Бар"єр» ТМ KIDIGO - це спортивно-ігровий набір за допомогою якого зміцнюють опорно-руховий апарат, розвивають у дітей координацію рухів і вестибулярний апарат.
Дитячий гімнастичний мат ТМ KIDIGO захистить дитину від падінь і ударів. Підходить для спортивних комплексів, простих занять фітнесом і фізкультурою.
Дитячий гімнастичний мат ТМ KIDIGO захистить дитину від падінь і ударів. Підходить для спортивних комплексів, простих занять фітнесом і фізкультурою.
Дитячий гімнастичний мат ТМ KIDIGO захистить дитину від падінь і ударів. Підходить для спортивних комплексів, простих занять фітнесом і фізкультурою.
Качалка «Качка» ТМ KIDIGO призначена для хитань однієї дитини. Іграшка сприяє розвитку рухової активності у дітей, стимулює вестибулярні функції, зміцнює м"язи.Підходить для домашнього використання і для використання в навчальних, розважальних та озд
Качалка «Заєць» ТМ KIDIGO призначена для хитань однієї дитини. Іграшка сприяє розвитку рухової активності у дітей, стимулює вестибулярні функції, зміцнює м"язи.Підходить для домашнього використання і для використання в навчальних, розважальних та озд
Качалка «Собачка» ТМ KIDIGO призначена для хитань однієї дитини. Іграшка сприяє розвитку рухової активності у дітей, стимулює вестибулярні функції, зміцнює м"язи.Підходить для домашнього використання і для використання в навчальних, розважальних та о
Качалка «Свинка» ТМ KIDIGO призначена для хитань однієї дитини. Іграшка сприяє розвитку рухової активності у дітей, стимулює вестибулярні функції, зміцнює м"язи.Підходить для домашнього використання і для використання в навчальних, розважальних та оз
Качалка «Півень» ТМ KIDIGO призначена для хитань однієї дитини. Іграшка сприяє розвитку рухової активності у дітей, стимулює вестибулярні функції, зміцнює м"язи.Підходить для домашнього використання і для використання в навчальних, розважальних та о
Качалка «Метелик» ТМ KIDIGO сприяє розвитку рухової активності у дітей, стимулює вестибулярні функції, зміцнює м"язи. Виготовляється з аплікацією.
Качалка «Крабик» ТМ KIDIGO сприяє розвитку рухової активності у дітей, стимулює вестибулярні функції, зміцнює м"язи. Виготовляється з аплікацією.
Качалка «Кавун» ТМ KIDIGO сприяє розвитку рухової активності у дітей, стимулює вестибулярні функції, зміцнює м"язи. Виготовляється з аплікацією.
Качалка хрестоподібна ТМ KIDIGO сприяє розвитку рухової активності у дітей, стимулює вестибулярні функції, зміцнює м"язи. Підходить для домашнього використання і для використання в навчальних, розважальних та оздоровчих закладах.
Крісло-мішок «Трикутник» ТМ KIDIGO - це оригінальний предмет інтер"єру, виготовлений із якісного шкірзамінника, та має форму трикутника. Це крісло дозволить насолодитися комфортним відпочинком, а також може стати елементом дитячої гри. Завдяки невел
Крісло-мішок «Капля» ТМ KIDIGO - це оригінальний предмет інтер"єру, виготовлений із якісного шкірзамінника. Це крісло дозволить насолодитися комфортним відпочинком, а також може стати елементом дитячої гри. Завдяки невеликій вазі його можна розмітит
Крісло-мішок «Груша» ТМ KIDIGO - це оригінальний предмет інтер"єру, виготовлений із якісного шкірзамінника, який має грушовидну форму. Це крісло дозволить насолодитися комфортним відпочинком, а також може стати елементом дитячої гри. Завдяки невеликі
Сухий басейн «Кут» ТМ KIDIGO представляє собою сухий басейн, який має зручну форму, що дозволить зберегти місце. Для його виготовлення використовується поролон, який в свою чергу обтягнутий ПВХ тканиною. Завдяки м"якому наповнювачу бортів, сухий бас
Сухий басейн «Прямокутник» ТМ KIDIGO представляє собою сухий басейн, який має форму прямокутника. Для його виготовлення використовується поролон, який в свою чергу обтягнутий ПВХ тканиною. Завдяки м"якому наповнювачу бортів, сухий басейн «Прямокутник
Сухий басейн «Прямокутник» ТМ KIDIGO представляє собою сухий басейн який має форму прямокутника. Для його виготовлення використовується поролон, який в свою чергу обтягнутий ПВХ тканиною. Завдяки м"якому наповнювачу бортів, сухий басейн «Прямокутник»
Сухий басейн «Квадрат» ТМ KIDIGO представляє собою сухий басейн який має форму квадрата. Для його виготовлення використовується поролон, який в свою чергу обтягнутий ПВХ тканиною. Завдяки м"якому наповнювачу бортів, сухий басейн «Квадрат» можна сміли
Сухий басейн «Квадрат» ТМ KIDIGO представляє собою сухий басейн який має форму квадрата. Для його виготовлення використовується поролон, який в свою чергу обтягнутий ПВХ тканиною. Завдяки м"якому наповнювачу бортів, сухий басейн «Квадрат» можна сміли
Чтобы накормить беднягу ее любимым лакомством, вам понадобится ловкость и меткость. Бросайте «фишки» с изображением букашек в широко открытый рот голодной лягушки. Победит тот, кто скормит лягушке больше всего букашек:)
Сухий басейн у формі півкола. Кульки в комплект НЕ входять! Борти наповнені поролоном, обтягнуті ПВХ тканиною, що робить його безпечним і дозволяє використовувати не тільки в приміщенні, а й на свіжому повітрі.
Сухий басейн у формі кола. Кульки в комплект НЕ входять! Борти наповнені поролоном, обтягнуті ПВХ тканиною, що робить його безпечним і дозволяє використовувати не тільки в приміщенні, а й на свіжому повітрі.
Сухий басейн у формі кола. Кульки в комплект НЕ входять! Борти наповнені поролоном, обтягнуті ПВХ тканиною, що робить його безпечним і дозволяє використовувати не тільки в приміщенні, а й на свіжому повітрі.
Конструктор «Будівельник-8» ТМ KIDIGO складається з 10 геометричних м"яких модулів, 4-х фігур. Модулі використовуються для творчого конструювання. Фігури в наборі підібрані таким чином, що дозволяють дітям грати в сюжетно-рольові ігри. Юні будівельни
Конструктор «Будівельник-7» ТМ KIDIGO складається з 16 геометричних м"яких модулів, 7 фігур. Модулі використовуються для творчого конструювання. Фігури в наборі підібрані таким чином, що дозволяють дітям грати в сюжетно-рольові ігри. Юні будівельники
Конструктор «Будівельник-6» ТМ KIDIGO складається з 14 геометричних м"яких модулів, 6 фігур. Модулі використовуються для творчого конструювання. Фігури в наборі підібрані таким чином, що дозволяють дітям грати в сюжетно-рольові ігри. Юні будівельники
Сухий басейн у формі кола. Кульки в комплект НЕ входять! Борти наповнені поролоном, обтягнуті ПВХ тканиною, що робить його безпечним і дозволяє використовувати не тільки в приміщенні, а й на свіжому повітрі.
Конструктор «Будівельник-5» ТМ KIDIGO складається з 27 геометричних м"яких модулів, 9 фігур. Модулі використовуються для творчого конструювання. Фігури в наборі підібрані таким чином, що дозволяють дітям грати в сюжетно-рольові ігри. Юні будівельники
Конструктор «Будівельник-4» ТМ KIDIGO складається з 18 геометричних м"яких модулів, 6 фігур. Модулі використовуються для творчого конструювання. Фігури в наборі підібрані таким чином, що дозволяють дітям грати в сюжетно-рольові ігри. Юні будівельники
Конструктор «Будівельник-3» ТМ KIDIGO складається з 24 геометричних м"яких модулів, 7 фігур. Модулі використовуються для творчого конструювання. Фігури в наборі підібрані таким чином, що дозволяють дітям грати в сюжетно-рольові ігри. Юні будівельники
Конструктор «Будівельник-2» ТМ KIDIGO складається з 24 геометричних м"яких модулів. Модулі використовуються для творчого конструювання. Фігури в наборі підібрані таким чином, що дозволяють дітям грати в сюжетно-рольові ігри. Юні будівельники мають пі
Конструктор «Будівельник-1» ТМ KIDIGO складається з 50 геометричних м"яких модулів, 8 фігур. Модулі використовуються для творчого конструювання. Фігури в наборі підібрані таким чином, що дозволяють дітям грати в сюжетно-рольові ігри. Юні будівельники
Тканевый ростомер с зажимами (для фиксации показателей). Измерение роста от 40 до 160 см.
На деревянной основе с помощью шнурка закреплены три фигурки. Ребенок должен «протолкнуть» фигурку в соответствующее отверстие. Можно брать с собой в дорогу - детали не растеряются, а ребенку будет чем заняться:)
В наборе - 3 визуальных кубика, 3 слуховых кубика и 3 текстурных кубика. Размер кубика - 3,5х3,5х3,5см
Задача - расположить фигурки на рамке-основе. Рамку, кстати, тоже надо собрать - для этого необходимо правильно соединить «замочки».
Из 30 деталей необходимо построить «горку»... и заворожено наблюдать за тем, как шарики скатываются по мраморной спирали... Дети будут запускать шарики снова и снова!
Из 20 деталей необходимо построить «горку»... и заворожено наблюдать за тем, как шарики скатываются по мраморной спирали... Дети будут запускать шарики снова и снова!
Ребенок почувствует себя настоящим изобретателем! В наборе - 40 деталей, гаечный ключ и отвертка 2-в-1.
Дай волю своей фантазии и построй фантастический средневековый мир с действующей катапультой, королём и королевой, рыцарем, двумя лошадьми и даже с драконом:) В наборе - 60 деталей
Книга-гра з наклейками – це захоплююче й корисне заняття. На кожній сторінці ваш малюк зустріне чарівних тварин. Завдання - для кожної тваринки знайти та наклеїти частину тіла, що «загубилася».
Книга-гра з наклейками – це захоплююче й корисне заняття. На кожній сторінці ваш малюк зустріне чарівних тварин. Завдання - для кожної тваринки знайти та наклеїти частину тіла, що «загубилася».
Книга-гра з наклейками – це захоплююче й корисне заняття. На кожній сторінці ваш малюк зустріне чарівних тварин. Завдання - для кожної тваринки знайти та наклеїти частину тіла, що «загубилася».
«Малятко-зайченятко» — це серія книжок із наліпками для розвитку основних навичок малюків віком від двох років. Усі завдання на сторінках яскравих книжечок підібрано і побудовано так, що дитина може виконувати їх навіть самостійно. Великі наліпки зручно к
«Малятко-зайченятко» — це серія книжок із наліпками для малюків у віці від двох років. Усі завдання на сторінках яскравих книжечок підібрано і побудовано так, що дитина може працювати над ними навіть самостійно. Великі наліпки зручно клеїти, а товстий кон
«Малятко-зайченятко» — це серія книжок із наліпками для малюків у віці від двох років. Усі завдання на сторінках яскравих книжечок підібрано і побудовано так, що дитина може працювати над ними навіть самостійно. Великі наліпки зручно клеїти, а товстий кон
Книга з наліпками «Бульбашки. Вивчаємо кольори» — це водночас весела гра та корисна розвага для розвитку малюка! Яскраві бульбашки — це різнокольорові кружечки, які треба знайти та наклеїти на малюнки. Таке заняття допоможе дитині засвоїти основні кольори
Книга з наліпками «Бульбашки. Вивчаємо кольори» — це водночас весела гра та корисна розвага для розвитку малюка! Яскраві бульбашки — це різнокольорові кружечки, які треба знайти та наклеїти на малюнки. Таке заняття допоможе дитині засвоїти основні кольори
Формування навичок читання — одна з основних складових навчання грамоти. Завдяки цьому тренажеру дитина ознайомиться з буквами українського алфавіту, засвоїть правила графічного оформлення, поступово навчиться читати слова і складати з них речення.
«Тренажер з навчання грамоти. Лабіринти. Кросворди. Загадки» — це збірник вправ у необтяжливій ігровій формі. Посібник допоможе перетворити навчання на корисну та цікаву мандрівку. Тренажер містить нестандартні завдання, тематика яких відповідає шкільній
«Тренажер з навчання грамоти. Розвиток мовлення» — це сучасний посібник, який сприяє формуванню мовленнєвих навичок, розвитку творчого мислення та пізнавальних здібностей молодших школярів.
Тренажер «Логіка та увага» — це цікаві вправи середнього рівня складності для розвитку просторової уяви, логіки, уваги та пам"яті дитини. У посібнику дитині пропонується можливість оцінити складність завдання або власний результат за допомогою смайли
Тренажер «Розвиток логічного мислення» — це цікаві вправи початкового рівня складності для розвитку просторової уяви, логіки, уваги та пам"яті дитини. Смайлики — це можливість для вчителя та батьків оцінити якість виконання завдання дитиною.
Отличная игрушка, развивающая координацию движений, внимание, точность, моторику.
Какое удовольствие стучать молоточком по деревянным шарикам, проталкивая их внутрь! Это занятие хорошо снимает агрессию или напряженность, канализирут избыточную двигательную активность ребенка. А также помогает улучшить зрительно-моторную координацию.
Необычная пирамидка-сортер в виде ракеты. Чтобы собрать ее, малышу необходимо соотнести отверстия на частях ракеты (дисках) с фигурками-вкладышами.
Классическая конусная пирамидка - яркая, красочная. Состоит из платформы-основания со штырьком, шести разноцветных колец разного размера и верхушки.
На прочный шнурок необходимо нанизать деревянные "бусины" различной формы. Всего в наборе - 30 крупных фигурок с отверстиями для нанизывания и 2 шнурка.
Це не просто бізіборд - це справжня бізі-картина! Безліч яскравих авторських ілюстрацій, елементів для гри та розвитку, які можна тягнути, переміщувати, відкривати-закривати, крутити, перебирати пальчиками та торкатися для пізнання світу через дотик.
Це не просто бізіборд - це справжня бізі-картина! Безліч яскравих авторських ілюстрацій, елементів для гри та розвитку, які можна тягнути, переміщувати, відкривати-закривати, крутити, перебирати пальчиками та торкатися для пізнання світу через дотик.
Игрокам необходимо провести шарик по лабиринту, управляя им с помощью переноса центра тяжести тела. Для детей от 6 лет.
Игроку необходимо провести шарик по лабиринту, управляя им с помощью переноса центра тяжести тела. Для детей от 6 лет.
Игроку необходимо провести шарик по лабиринту, управляя им с помощью переноса центра тяжести тела. Для детей от 3 до 6 лет.
Веселая групповая игра для 2-12 участников. Способствует развитию коммуникативных способностей и умению сотрудничать
Изготавливается под заказ. Рекомендуется для работы с детьми с вестибулярной дисфункцией.
Изготавливается под заказ. Многоуровневая балансировочная платформа используется при нарушениях работы вестибулярной системы. Она обеспечивает три высоты для балансирования.
Стоя на балансире, ребенок бросает мячик в цифру и старается словить отскочивший от доски мячик. К доске прилагаются три резиновых мячика - попрыгунчика разного диаметра.
Стоя на балансире, ребенок бросает мячик в цифру и старается словить отскочивший от доски мячик.
Стимуляция деятельности вестибулярного аппарата и развитие проприоцепци. А также - отличный инструмент для увеличения эффективности каждого упражнения при занятиях йогой.
Изогнутая особым образом деревянная доска, которая помогает детям развивать вестибулярную систему и кинестетическое восприятие (ощущение суставов и мускулов).
Для детей старше 8 лет. Основная задача: максимально долго удерживать доску на основе, не касаясь земли.
Игра для мозжечковой стимуляции. Базовый уровень. Для детей от 5 лет. Основная задача - стимуляция деятельности вестибулярного аппарата и развитие проприоцепции (ощущение положения частей собственного тела относительно друг друга) у детей.
Задача: провести металлический шарик по лабиринту, наклоняя доску в разные стороны. Глазодвигательные упражнения помогают расширить объем зрительного восприятия и косвенно влияют на другие физические функции (речь, внимание, память).
Задача: провести металлический шарик по лабиринту, наклоняя доску в разные стороны. Глазодвигательные упражнения помогают расширить объем зрительного восприятия и косвенно влияют на другие физические функции (речь, внимание, память).
Задача: провести металлический шарик по лабиринту, наклоняя доску в разные стороны. Глазодвигательные упражнения помогают расширить объем зрительного восприятия и косвенно влияют на другие физические функции (речь, внимание, память).
Задача: провести металлический шарик по лабиринту, наклоняя доску в разные стороны. Глазодвигательные упражнения помогают расширить объем зрительного восприятия и косвенно влияют на другие физические функции (речь, внимание, память).
Задача: провести металлический шарик по лабиринту, наклоняя доску в разные стороны. Глазодвигательные упражнения помогают расширить объем зрительного восприятия и косвенно влияют на другие физические функции (речь, внимание, память).
Набір розмальовок «Дикі тварини» допоможе вашій дитині стати справжнім художником! Розмальовуйте зображення на свій смак та розвивайте уяву.
Набір розмальовок «Лицарі й принцеси» допоможе вашій дитині стати справжнім художником! Розмальовуйте зображення на свій смак та розвивайте уяву.
Набір розмальовок «Веселі птахи» допоможе вашій дитині стати справжнім художником! Розмальовуйте зображення на свій смак та розвивайте уяву.
Набір розмальовок «Домашні улюбленці» допоможе вашій дитині стати справжнім художником! Розмальовуйте зображення на свій смак та розвивайте уяву.
Набір містить 26 карток із зображенням літер англійської абетки з транскрипцією, без додаткових ілюстрацій. Зображення букв розташовані на білому фоні, голосні надруковані великим червоним шрифтом, а приголосні великим синім шрифтом. Перегляд таких карт
Комплект карток містить високоякісні фотоілюстрації з підписами українською мовою. З іншої сторони картки - це слово англійською мовою та його транскрипція українськими літерами. Перегляд таких карток дозволяє дитині швидко засвоїти тему «Сонячна система»
Комплект карток містить високоякісні фотоілюстрації з підписами українською мовою. З іншої сторони картки - це слово англійською мовою та його транскрипція українськими літерами. Перегляд таких карток дозволяє дитині швидко засвоїти тему «Кольори», допома
Світовий бестселер англійською мовою. Книжка розповідає про те, як простенький вельветовий кролик став улюбленою іграшкою хлопчика, який не розлучався з ним ані вдень, ані вночі і не проміняв би його ні на які набагато цікавіші і красивіші іграшки. Кроли
Учня молодших класів Петрика П"яточкина найбільше у світі цікавив футбол і прогноз погоди на день матчу, адже дворовий футбол погодозалежний. Якось одного не по-весняному спекотного дня на П"яточкина звалилася любов до Катрусі — однокласниці, су
Милый динозаврик на колёсиках как раз то, что нужно для маленьких ручек ребёнка. Малышу понравиться катать его повсюду
Милый динозаврик на колёсиках как раз то, что нужно для маленьких ручек ребёнка. Малышу понравиться катать его повсюду
Милый динозаврик на колёсиках как раз то, что нужно для маленьких ручек ребёнка. Малышу понравиться катать его повсюду
Милый динозаврик на колёсиках как раз то, что нужно для маленьких ручек ребёнка. Малышу понравиться катать его повсюду
Серия машинок включает Спасательную машина, Пожарную машину, Вертолет. Все машинки сделаны так, чтобы ребёнок мог легко брать и держать их своими маленькими ручками
Незаменимая игрушка для активных игр, физического развития и... развития фантазии и воображения!
Это не только качалка-балансир. Это лестница, мостик, горка, стол и стул, колыбелька...
Серия машинок включает бульдозер, цементовоз, экскаватор, пожарную машину и мусоровоз. Все машинки сделаны так
Серия машинок включает бульдозер, цементовоз, экскаватор, пожарную машину и мусоровоз. Все машинки сделаны так
Не только качалка-кроватка-балансир. Это еще и лодка, и машина, и мост через речку, и прилавок магазина, и горная тропа, и высокий забор, и заячья нора...
Развитие вестибулярного аппарата, улучшение крупной и мелкой моторики, повышение координации движений и ловкости, укрепление мышц
Чудо качалка-блансир-кроватка с матрасиком. Расцветка матрасиков - в ассортименте.
Безопасный диапазон качания. Тщательная шлифовка, отсутствие острых углов. Прочные и долговечные материалы, долгий срок службы
К качалке матрасик крепится с помощью липучек. Расцветка матрасиков - в ассортименте.
Яркая и функциональная качалка очень быстро станет любимой игрушкой вашего ребёнка!
UKa-CHaka как раз то, что нужно, чтобы ребенок не проводил свое время за ТВ и гаджетами, а активно двигался и развивался физически.
Пожарная мини-машинка сделана так, чтобы ребенок мог легко брать и держать их своими маленькими ручками
Юные повара могут крошить и готовить 5 видов ярких фруктов и овощей. В набор входит деревянный нож
Школьный автобус деревянная, яркая игрушка с водителем и учеником
Игрушечная пожарная - яркая, удобная, функциональная и прежде всего безопасная игрушечная машинка
В наборе «Переносная кухня» имеется две конфорки разного размера, сковорода и лопатка. Снизу кухня также имеет отсек для хранения и выполнена переносной
В набор входит 2 французских багета, 2 булочки, 2 претцеля, 2 ломтика хлеба для сандвичей и 2 ломтика чесночного хлеба
Это довольно простой музыкальный инструмент – один из первых в арсенале музыкальных игрушек малыша! Для извлечения звука достаточно перевернуть симулятор шума дождя и слушай успокаивающие звуки дождя
Это довольно простой музыкальный инструмент – один из первых в арсенале музыкальных игрушек малыша! Для извлечения звука достаточно постучать ладошкой по тамбурину или потрясти его
Хлопай, тряси, катай или верти этот бубен. Бубен для малышей имеет издающие музыкальные звуки диски, надёжно запаянные внутри деревянной рамы
Деревянный музыкальный инструмент, развивающий чувство темпа, музыкальный слух, внимание, сенсорику
Дмитрик Метелко з новими друзями — капітаном Медіаном та роботом Кібриком — вирушає на жуйковозі «Карась» до країни Дивувандії, повної чудес і чарів. Чого вартий самий лише тамтешній Кролик, що об"їдає слова, або Бажальний Трамвай, який приїжджає до
Книжка розповідає про те, як простенький вельветовий кролик став улюбленою іграшкою хлопчика, який не розлучався з ним ані вдень, ані вночі і не проміняв би його ні на які набагато цікавіші і красивіші іграшки. Кролик відчував себе таким потрібним і від ц
Улюбленець дітей усього світу бобер Кастор та його маленький помічник Фріппе повертаються! Цього разу вони розкажуть і покажуть маленьким читачам, як пофарбувати шафку та відремонтувати пробите колесо велосипеда.
Деревянная игрушка Рыбки-кастаньеты отвечает высоким стандартам безопасности. На протяжении почти четырёх десятилетий команда дизайнеров PlanToys работает над каждой деталью - для того, чтобы ваши малыши росли в гармонии с окружающим миром
Деревянная игрушка Овальный ксилофон отвечает высоким стандартам безопасности. На протяжении почти четырёх десятилетий команда дизайнеров PlanToys работает над каждой деталью - для того, чтобы ваши малыши росли в гармонии с окружающим миром
Деревянная игрушка Ананас - маракас отвечает высоким стандартам безопасности. На протяжении почти четырёх десятилетий команда дизайнеров PlanToys работает над каждой деталью - для того, чтобы ваши малыши росли в гармонии с окружающим миром
Деревянная игрушка Трещотка свекла отвечает высоким стандартам безопасности. На протяжении почти четырёх десятилетий команда дизайнеров PlanToys работает над каждой деталью - для того, чтобы ваши малыши росли в гармонии с окружающим миром
Деревянная каталка-игрушка Счастливый паровозик отвечает высоким стандартам безопасности. На протяжении почти четырёх десятилетий команда дизайнеров PlanToys работает над каждой деталью - для того, чтобы ваши малыши росли в гармонии с окружающим миром
Електронний тренажер містить різні види вправ для вивчення словникових слів, значення, вимову і написання яких учні повинні засвоїти за період навчання у четвертому класі.
Деревянная каталка-игрушка крокодил отвечает высоким стандартам безопасности. На протяжении почти четырёх десятилетий команда дизайнеров PlanToys работает над каждой деталью - для того, чтобы ваши малыши росли в гармонии с окружающим миром
Деревянная каталка-игрушка Змея отвечает высоким стандартам безопасности. На протяжении почти четырёх десятилетий команда дизайнеров PlanToys работает над каждой деталью - для того, чтобы ваши малыши росли в гармонии с окружающим миром
Деревянная каталка-игрушка Крокодил отвечает высоким стандартам безопасности. На протяжении почти четырёх десятилетий команда дизайнеров PlanToys работает над каждой деталью - для того, чтобы ваши малыши росли в гармонии с окружающим миром
Деревянная игрушка Щенок отвечает высоким стандартам безопасности. На протяжении почти четырёх десятилетий команда дизайнеров PlanToys работает над каждой деталью - для того, чтобы ваши малыши росли в гармонии с окружающим миром
Електронний тренажер містить різні види вправ для вивчення словникових слів, значення, вимову і написання яких учні повинні засвоїти за період навчання у третьому класі.
Електронний тренажер містить різні види вправ для вивчення словникових слів, значення, вимову і написання яких учні повинні засвоїти за період навчання у другому класі.
Эта книга о том, как научиться управлять своим временем и успевать больше, чем у вас получается сейчас. Есть только одно условие: вам нужно внимательно выполнять все советы и упражнения, описанные в этой книге.
На доске 120х60см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 100х60см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
Этот многослойный пазл содержит 4 различных картинки, знакомя малыша с процессом зарождения и развития жизни на примере трансформации
Пазл в виде часов с подвижными стрелками содержит выемки, в которые нужно вставить цифры в правильном порядке. Красочные цифры снабжены удобными рукоятками, которые легко брать маленькими ручками. Знакомит с цифрами
Эта красочная деревянная мини-юла развлечет малыша и поможет развить моторику пальцев
Деревянный сортер выполнен в виде цилиндра, который удобно брать маленькими ручками. На торцах цилиндра находятся отверстия, в которые нужно вставить фигуры различного цвета и формы
Еще больше веселья вместе с замечательными животными! Деревянный пазл из 4 элементов специально разработан для малышей
Набор деревянных мини-пазлов из 36 элементов, которые можно соединять вертикально или горизонтально
В данном наборе - песок Angel Sand (белый и цветной) 0,6 л
В данном наборе - песок Angel Sand (голубой, светящийся в темноте) 0,5 л и 1 формочка
В данном наборе: песок Angel Sand четырех цветов (по 0,3 л каждого цвета), формочки и аксессуары (4шт), цветная витринка, контейнер для игр и хранения
В данном наборе: песок Angel Sand трех цветов (по 0,4 л. каждого цвета), формочки и инструменты для лепки (13шт), контейнер для игр и хранения
Замечательный комплект аксессуаров к железной дороге Viga Toys порадует малыша и сделает игру еще более интересной и увлекательной
Набор для макияжа содержит все, что может понадобиться маленькой моднице - расческу, зеркало, духи, лак для ногтей, помаду, пудру, крем, тени для глаз
Этот красочный деревянный пазл содержит 9 блоков и подставку с 3 стержнями. Нанизывая блоки на стержни можно собрать 4 милых картинки с изображением животны
Деревянный лабиринт с цифрами имеет два магнитных стика, при помощи которых нужно провести шарики. Отлично подходит для игры вдвоем
В каком возрасте начинать обучение тайм-менеджменту? Давать ли знания в 6 лет перед школой или «после трех уже поздно»? Как вложить в голову ребенка все инструменты, которыми владеет родитель? А если родитель не владеет ими? В книге Алены Поповой заботлив
Это веселая игра для всей семьи, в которую могут одновременно играть от 2 до 4 человек. При помощи веревок с обеих сторон доски нужно провести подводную лодку или машинку от старта до финиша
Серія книжечок "Кмітливі кружечки" допоможе вашій дитині розвинути не тільки уяву і логіку, але й удосконалить навички співвідношення форм предметів та їх величин. Книжечки цієї серії сприятимуть розвитку у дитини орієнтації у просторі та часі.
Серія книжечок "Кмітливі кружечки" допоможе вашій дитині розвинути не тільки уяву і логіку, але й удосконалить навички співвідношення форм предметів та їх величин. Книжечки цієї серії сприятимуть розвитку у дитини орієнтації у просторі та часі.
Серія книжечок "Кмітливі кружечки" допоможе вашій дитині розвинути не тільки уяву і логіку, але й удосконалить навички співвідношення форм предметів та їх величин. Книжечки цієї серії сприятимуть розвитку у дитини орієнтації у просторі та часі.
Деревянная каталочка - забавная игрушка для маленьких деток, выполненная из экологически чистой древесины и окрашенная в забавные яркие тона. Эта игрушка будет полезна детям, которые только учатся ходить
Оригінальний та безпечний збірно-розбірний конструктор. Кухонний гарнітур-конструктор дозволить маленьким кухарям відчути себе повноцінними господарями!
Оригінальний та безпечний збірно-розбірний конструктор. Малюки можуть облаштувати власний куточок всередині або зустрічати гостей під спеціальним дашком
Оригінальний та безпечний збірно-розбірний конструктор. Двері закриваються й відкриваються, симпатичний парканчик - в такому будинку дуже весело гратися і приймати гостей!
Маленька красуня — це чудова можливість весело провести час з дитиною. Ви можете разом вирізати її одяг та перевдягати у прекрасне вбрання. Коли дитина грає з лялькою, в неї розвивається моторика та формується схильність до свого майбутнього індивідуально
Маленька красуня — це чудова можливість весело провести час з дитиною. Ви можете разом вирізати її одяг та перевдягати у прекрасне вбрання. Коли дитина грає з лялькою, в неї розвивається моторика та формується схильність до свого майбутнього індивідуально
Маленька красуня — це чудова можливість весело провести час з дитиною. Ви можете разом вирізати її одяг та перевдягати у прекрасне вбрання. Коли дитина грає з лялькою, в неї розвивається моторика та формується схильність до свого майбутнього індивідуально
Набор содержит нож и 10 компонентов для приготовления гамбургера или сэндвича. Все элементы набора выполнены из высококачественной древесины. Способствует развитию координации работы рук и глаз, а также фантазии и творческих способностей
Кухонный набор содержит кастрюлю, сковородку с яйцом, кухонную лопатку, половник, прихватку и набор специй
Замечательный настенный календарь поможет ребенку в увлекательной форме познакомиться с такими понятиями как время, даты, дни недели, месяцы, погода. Передвигая стрелки и перемещая бегунки можно самостоятельно вести календарь, устанавливать актуальное вре
Книга з наліпками серії "Мій перший конструктор" допоможе організувати малюкові цікаве та пізнавальне дозвілля. У процесі захопливої гри дітлахи вчаться розрізняти частину й ціле, оцінювати розмір і форму предметів, розвивати дрібну моторику, ст
Коротенькі історії зможуть за декілька хвилин розважити вашу дитину. Малята та звірята потрапляють у кумедні ситуації, переживають цікаві пригоди, зустрічаються з повсякденними труднощами та вирішують їх своїми силами. Швидко, цікаво, повчально - прочитай
Коротенькі історії зможуть за декілька хвилин розважити вашу дитину. Малята та звірята потрапляють у кумедні ситуації, переживають цікаві пригоди, зустрічаються з повсякденними труднощами та вирішують їх своїми силами. Швидко, цікаво, повчально - прочитай
В книзі представлено ЗО лабіринтів підвищеної складності — вони настільки ж цікаві, наскільки й складні, тому, безумовно, випробують вас на кмітливість! Різноманітність форм та розмірів лабіринтів у збірці вражає. Професіонали з проходження лабіринтів мож
Яркая и красочная русская азбука на магнитах. Благодаря магнитному вкладышу карточки легко фиксируются на любой металлической поверхности.
Хотите оставить отпечаток ножки любимого ребенка на память? Нет ничего проще! Благодаря этому набору вы все сделаете максимально аккуратно и бережно. Отпечаток станет настоящей семейной реликвией и потрясающим сувениром для бабушек и
Хотите оставить отпечаток ручки любимого ребенка на память? Нет ничего проще! Благодаря этому набору вы все сделаете максимально аккуратно и бережно. Отпечаток станет настоящей семейной реликвией и потрясающим сувениром для бабушек и
В наборе есть все необходимое для того, чтобы изготовить чудесную гипсовую фоторамку: гипс (в виде сухого порошка), формочка для заливки, краски и кисточка для разукрашивания готовой фоторамки!
Найкраща колекція розмальовок за номерами! Розфарбуйте елементи, щоб виявити приголомшливі малюнки. 30 закодованих квестів для розшифрування. Щоб виявити приголомшливі малюнки треба розфарбувати вказаними кольорами абсолютно однакові елементи зображення.
На сторінках цієї книги ви знайдете цікавих істот, яких потрібно розмалювати. Ніхто не знає напевно, яких саме кольорів були луска, шкіра та пір"я в динозаврів, тому ви можете використовувати будь-які кольорові ручки й олівці, щоб зробити свої малюнк
Що таке справжня дружба? Як проявляти турботу й увагу до близьких і друзів? Відповіді на ці питання ваш малюк знайде в книзі "Таємниця справжньої дружби".
А ви знаєте, де знаходиться жовчний міхур? Або тонкий і товстий кишечник? А що таке трахея? Прочитавши цю книгу і погравшись з багаторазовими наліпками, дитина розповість про будову тіла людини, отримавши початкову інформацію про основні системи, органи т
А ви знаєте, де знаходиться жовчний міхур? Або тонкий і товстий кишечник? А що таке трахея? Прочитавши цю книгу і погравшись з багаторазовими наліпками, дитина розповість про будову тіла людини, отримавши початкову інформацію про основні системи, органи т
Книга з багаторазовими наліпками допоможе вашій дитині сформувати корисні звички: дотримуватися правил особистої гігієни, правильного розпорядку дня, а також зрозуміти, що таке здорове харчування.
Вам здається, ваша дитина занадто ляклива, вона боїться темряви, несподіваного шарудіння, не хоче залишатися на самоті тощо. Не хвилюйтеся, це можна виправити. З цим легко впорається казка про кошеня, яке з полохливого малюка перетворилося на справжнього
"Запам"ятай звуки" - різновид гри "мемо". Тільки збирати необхідно не пари однакових картинок (як у класичній мемо-грі), а пари трикутників, що видають однакові звуки.
"Запам"ятай вагу" - різновид гри "мемо". Тільки збирати необхідно не пари однакових картинок (як у класичній мемо-грі), а пари трикутників з однаковою вагою!
Кульки необхідно переміщувати по лабіринту за допомогою спеціальної ручки з намагніченим наконечником. Цікава і корисна іграшка, спрямована на розвиток координації рухів, та дрібної моторики.
Кульки необхідно переміщувати по лабіринту за допомогою спеціальної ручки з намагніченим наконечником. Цікава і корисна іграшка, спрямована на розвиток координації рухів, та дрібної моторики.
Проста настільна гра-ходилка. Сподобається найменшим гравцям, які роблять перші кроки у світі настільних ігор! Завдання – перемістити якого швидше своїх жабенят через усе ігрове поле і доставити їх на пляж.
Набор содержит деревянную рамку, 6 баночек с красками, кисточку для рисования и деревянные элементы с клейкой задней поверхностью, которые нужно разместить на рамке в соответствии с рисунком-подсказкой. Рамку с картиной можно повесить на стену
Мета гри – якомога швидше скласти фігурку ведмедика з п"яти деталей. Для цього необхідно кидати кубик і обирати фрагменти фігурки. Але не все так просто:) Будьте уважні, адже несподівано гра може змінитися і вам потрібно буде складати ведмедика іншог
Набор содержит деревянную рамку, 6 баночек с красками, кисточку для рисования и деревянные элементы с клейкой задней поверхностью, которые нужно разместить на рамке в соответствии с рисунком-подсказкой. Рамку с картиной можно повесить на стену
Завдання гри – провести кульку лабіринтом шляхом обертання іграшки і зміщення центру ваги. Можна ставити перед собою різні цілі: розташувати кульку в центрі, або в певній ділянці лабіринту: наприклад, у вулкані, на острові під пальмою, або на кораблі.
Мета - зловити усі металеві кульки в п"ять лунок. Зробити це не так легко, як може здатись: кульки спритно катаються по поверхні, але якщо зосередитись на грі - обов"язково переможеш!
Мета - зловити усі металеві кульки в п"ять лунок. Зробити це не так легко, як може здатись: кульки спритно катаються по поверхні, але якщо зосередитись на грі - обов"язково переможеш!
Набор содержит деревянную рамку, 6 баночек с красками, кисточку для рисования и деревянные элементы с клейкой задней поверхностью, которые нужно разместить на рамке в соответствии с рисунком-подсказкой. Рамку с картиной можно повесить на стену
На рамці-основі - чотири невеличких пазла, кожен з яких збирається лише з трьох елементів. Наявність рамки допоможе початківцям, бо значно спрощує процес. Розмір рамки-основи: 27х27х0,5см.
У наборі - 8 пар "мама-дитинча" (тобто 16 карток). Збираємо не просто пари однакових карток (як у класичній мемо-грі), а відповідні пари. Мемо-гра допомагає розвинути у дітей пам"ять, увагу, а також вчить їх командній грі.
Базовий дерев"яний сортер. На сторонах різнобарвного куба є прорізи, форма яких відповідає 5 фігуркам, що в комплекті.
У наборі - 2 дерев"яних кубика, з яких можна скласти шість зображень тваринок. Для малюків, які знайомляться з поняттям "частина-ціле" та роблять свої перші кроки в складанні картинки з окремих шматочків.
Набор содержит деревянную рамку, 6 баночек с красками, кисточку для рисования и деревянные элементы с клейкой задней поверхностью, которые нужно разместить на рамке в соответствии с рисунком-подсказкой. Рамку с картиной можно повесить на стену
Книга-гра з наклейками – це захоплююче й корисне заняття. На кожній сторінці ваш малюк зустріне чарівних тварин з дитинчатами. Така книга розвиває дрібну моторику, поліпшує логічне мислення, пам"ять, концентрацію уваги, координацію рухів, колірне і з
Книга - гра з наклейками – це захоплююче й корисне заняття. На кожній сторінці ваш малюк зустріне чарівних тварин з дитинчатами. Така книга розвиває дрібну моторику, поліпшує логічне мислення, пам"ять, концентрацію уваги, координацію рухів, колірне і
Книга - гра з наклейками – це захоплююче й корисне заняття. На кожній сторінці ваш малюк зустріне чарівних тварин з дитинчатами. Така книга розвиває дрібну моторику, поліпшує логічне мислення, пам"ять, концентрацію уваги, координацію рухів, колірне і
Персонаж пальчикового театру від Goki (Німеччина). Висота цієї ляльки - близько 8см. Матеріал - плюш.
Персонаж пальчикового театру від Goki (Німеччина). Висота цієї ляльки - близько 8см. Матеріал - плюш.
Персонаж пальчикового театру від Goki (Німеччина). Висота цієї ляльки - близько 8см. Матеріал - плюш.
Персонаж пальчикового театру від Goki (Німеччина). Висота цієї ляльки - близько 8см. Матеріал - плюш.
Персонаж пальчикового театру від Goki (Німеччина). Висота цієї ляльки - близько 8см. Матеріал - плюш.
Персонаж пальчикового театру від Goki (Німеччина). Висота цієї ляльки - близько 8см. Матеріал - плюш.
Персонаж пальчикового театру від Goki (Німеччина). Висота цієї ляльки - близько 8см. Матеріал - плюш.
Размер: 24х24х10см. Приближается праздник? Не забудьте купить подарок! И помните, что он будет смотреться еще более симпатично в красивом ПОДАРОЧНОМ ПАКЕТЕ:)
Размер: 24х24х10см. Приближается праздник? Не забудьте купить подарок! И помните, что он будет смотреться еще более симпатично в красивом ПОДАРОЧНОМ ПАКЕТЕ:)
Размер: 18х23х10см. Приближается праздник? Не забудьте купить подарок! И помните, что он будет смотреться еще более симпатично в красивом ПОДАРОЧНОМ ПАКЕТЕ:)
Размер: 18х23х10см. Приближается праздник? Не забудьте купить подарок! И помните, что он будет смотреться еще более симпатично в красивом ПОДАРОЧНОМ ПАКЕТЕ:)
Размер: 18х23х10см. Приближается праздник? Не забудьте купить подарок! И помните, что он будет смотреться еще более симпатично в красивом ПОДАРОЧНОМ ПАКЕТЕ:)
Размер: 18х23х10см. Приближается праздник? Не забудьте купить подарок! И помните, что он будет смотреться еще более симпатично в красивом ПОДАРОЧНОМ ПАКЕТЕ:)
Размер: 31х42х12см. Приближается праздник? Не забудьте купить подарок! И помните, что он будет смотреться еще более симпатично в красивом ПОДАРОЧНОМ ПАКЕТЕ:)
Размер:31х42х12см. Приближается праздник? Не забудьте купить подарок! И помните, что он будет смотреться еще более симпатично в красивом ПОДАРОЧНОМ ПАКЕТЕ:)
Размер: 18х23х8см. Приближается праздник? Не забудьте купить подарок! И помните, что он будет смотреться еще более симпатично в красивом ПОДАРОЧНОМ ПАКЕТЕ:)
Книга - гра з наклейками — це захоплююче й корисне заняття. Така книга розвиває дрібну моторику, поліпшує логічне мислення, пам"ять, концентрацію уваги, координацію рухів, колірне і зорове сприйняття вашої дитини.
Книга - гра з наклейками — це захоплююче й корисне заняття. Така книга розвиває дрібну моторику, поліпшує логічне мислення, пам"ять, концентрацію уваги, координацію рухів, колірне і зорове сприйняття вашої дитини.
Книга - гра з наклейками — це захоплююче й корисне заняття. Така книга розвиває дрібну моторику, поліпшує логічне мислення, пам"ять, концентрацію уваги, координацію рухів, колірне і зорове сприйняття вашої дитини.
Батьки новонароджених як ніхто знають, як швидко летить час. Ще вчора ви забирали маленьку крихітку з пологового будинку. А вже через рік малюк навчився сидіти, повзати, сміятися, у нього виросли перші зуби, він подарував вам радісний сміх.
Батьки новонароджених як ніхто знають, як швидко летить час. Ще вчора ви забирали маленьку крихітку з пологового будинку. А вже через рік малюк навчився сидіти, повзати, сміятися, у нього виросли перші зуби, він подарував вам радісний сміх.
Котёнок путешествует в мире, полном звуком. Что он слышит на ферме? Какие звуки раздаются в парке? А в зоопарке? На своём пути Котёнок встречает разных животных. Интересно, а чем его новые друзья любят полакомиться?
Зазирнувши в цей міні-вімельбух, бачиш, скільки цікавезного відбувається навкруги. Глянь, біля автосалону вивантажують новенькі машини. Овва, а це що? Перегоновий автомобіль робить крутий віраж! А ось на будівництві вирує робота, і тут теж без машин — нія
Книжка-віммельбух відтепер доступна у міні-форматі. Її зручно брати з собою у мандрівки, супермаркет, черги та просто на вулицю. Від сьогодні батькам не прийдеться ламати голову, як спакувати улюблений великий віммельбух! Погодьтеся, улюблена книжка завжд
Двусторонний бизиборд имеет две стороны для игры. Удобный, компактный, с большим количеством развивающих элементов
Двусторонний бизиборд имеет две стороны для игры. Удобный, компактный, с большим количеством развивающих элементов.
Двусторонний бизиборд имеет две стороны для игры. Удобный, компактный, с большим количеством развивающих элементов.
На доске 120х60см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 120х60см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 100х60см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 100х60см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 100х60см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 100х60см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 100х60см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 100х60см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 100х60см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 100х60см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 70х60см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 70х60см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 70х60см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 70х60см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 70х60см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 70х60см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 60х40см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 60х40см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 60х40см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 60х40см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 60х40см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 60х40см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 60х40см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 60х40см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
На доске 60х40см собрано много развивающих элементов, все элементы функциональны и надежно закреплены. Играть можно на полу или прикрепить бизиборд к стене (сзади есть специальные петли).
Большой воздушный змей осьминог имеет длину 2,45м
3D воздушный змей с изображением Попугая
3D воздушный змей с изображением Дракона
Отлично летающий пропеллер со стартером
Самолет с винтом, разгоняемым ручной пусковой установкой
Вертолет с винтом, разгоняемым ручной пусковой установкой
Игровой набор совмещающий идею детского пистолета и вертолета с пусковым механизмом
Віммельбух — розвивальна книжка-розглядалка для дітей з яскравими, деталізованими, максимально насиченими візуальною інформацією ілюстраціями.
Пізнавальна книжка-гра з лабіринтами та цікавими фактами про Сонячну систему. Озброївшись олівцем, вирушай у захопливу подорож лабіринтами. Тепер у космосі не буде для тебе таємниць! Але стережися пасток, хибних шляхів і глухих кутів...
Віммельбух "Нісенітниці" — розвивальна книжка-розглядалка для дітей з яскравими, деталізованими, максимально насиченими візуальною інформацією ілюстраціями. У цьому віммельбуху понад 200 помилок. Знайдеш усі?
Игровой набор совмещающий идею детского пистолета и вертолета с пусковым механизмом
Игровой набор совмещающий идею детского пистолета и планера с пусковым механизмом
Вертолет с винтом, разгоняемым ручной пусковой установкой
Вертолет с винтом, разгоняемым ручной пусковой установкой.
Необычный набор магнитних паззлов. Каждый из четырех персонажей собирается из трех элементов (игра "часть и целое"). А когда "игра по правилам" надоест - можно покомбинировать элементы в другом порядке, придумывая истории о забавных су
Необычный набор магнитних паззлов. Каждый из четырех персонажей собирается из трех элементов (игра "часть и целое"). А когда "игра по правилам" надоест - можно покомбинировать элементы в другом порядке, придумывая истории о забавных су
Необычный набор магнитних паззлов. Каждый из четырех персонажей собирается из трех элементов (игра "часть и целое"). А когда "игра по правилам" надоест - можно покомбинировать элементы в другом порядке, придумывая истории о забавных су
Необычный набор магнитних паззлов. Каждый из четырех персонажей собирается из трех элементов (игра "часть и целое"). А когда "игра по правилам" надоест - можно покомбинировать элементы в другом порядке, придумывая истории о забавных су
Этот набор содержит детали 4 различных животных, которые нужно соединить при помощи 4 шнурков разного цвета
Этот набор содержит детали 4 различных животных, которые нужно соединить при помощи 4 шнурков разного цвета
Розмальовка з великими малюнками, широким кольоровим контуром і зразком для наслідування розрахована на дітей від трьох років. Веселі барвисті малюнки підібрані таким чином, що не вимагають великих зусиль і відповідають віковим можливостям малюка.
Картонна книга серії "Книжка з віконечками" познайомить дитину з предметами, що її оточують. На кожному розвороті малюки знайдуть картинки для розглядання, та три віконця, що відкриваються, під якими заховані відповіді на цікаві питання.
Картонна книга серії "Книжка з віконечками" допоможе дитині вивчити цифри від 1 до 10. На кожному розвороті малюки знайдуть картинки для розглядання, та три віконця, що відкриваються, під якими заховані відповіді на цікаві питання.
Картонна книга серії "Книжка з віконечками" познайомить дітей з основними кольорами та геометричними фігурами. На кожному розвороті малюки знайдуть картинки для розглядання, та три віконця, що відкриваються, під якими заховані відповіді на цікав
Картонна книга серії "Книжка з віконечками" познайомить дітей з дорослими тваринами, та їхніми малюками. На кожному розвороті малюки знайдуть картинки для розглядання, та три віконця, що відкриваються, під якими заховані відповіді на цікаві пита
Красочные счеты выполнены из высококачественной древесины и имеют прочные металлические стержни. Отличное пособие для знакомства с азами арифметики
Набор представляет всемирно известную методику Кюизенера. Каждая палочка – это число, выраженное цветом и величиной. Счетные палочки способствуют: развитию речи, памяти и внимания; умению сравнивать, считать, отсчитывать и ориентироваться на
Картонна книга серії "Книжка з віконечками" познайомить дітей з домашніми тваринами. На кожному розвороті малюки знайдуть картинки для розглядання, та три віконця, що відкриваються, під якими заховані відповіді на цікаві питання.
Картонна книга серії "Книжка з віконечками" познайомить дитину з різноманітними видами транспорту. На кожному розвороті малюки знайдуть картинки для розглядання, та три віконця, що відкриваються, під якими заховані відповіді на цікаві питання.
Деревянный конструктор-лабиринт "Roundabout" от Hape подойдет для начинающих строителей. Построить лабиринт из разных деталей не так просто, но реально
Эти необыкновенные буковки похожи на леденцы:). Сделаны из оргстекла (не бьются, не ломаются, не боятся воды и не выцветают на солнце). Магниты надежно спрятаны внутри. Высота букв – 4см, толщина – 0,5см
Эти необыкновенные буковки (рус. и укр. алфавита) похожи на леденцы:). Сделаны из оргстекла (не бьются, не ломаются, не боятся воды и не выцветают на солнце). Магниты надежно спрятаны внутри. Высота букв – 4см, толщина – 0,5см
Эти необыкновенные циферки похожи на леденцы:). Сделаны из оргстекла (не бьются, не ломаются, не боятся воды и не выцветают на солнце). Магниты надежно спрятаны внутри. Высота – 4см, толщина – 0,5см
Эти необыкновенные буковки похожи на леденцы:). Сделаны из оргстекла (не бьются, не ломаются, не боятся воды и не выцветают на солнце). Магниты надежно спрятаны внутри. Высота букв – 4см, толщина – 0,5см
Эти необыкновенные буковки похожи на леденцы:). Сделаны из оргстекла (не бьются, не ломаются, не боятся воды и не выцветают на солнце). Магниты надежно спрятаны внутри. Высота букв – 4см, толщина – 0,5см
Картонна книга серії "Книжка з віконечками" познайомить дитину з тваринами, що живуть на фермі. На кожному розвороті малюки знайдуть картинки для розглядання, та три віконця, що відкриваються, під якими заховані відповіді на
Эти необыкновенные буковки похожи на леденцы:). Сделаны из оргстекла (не бьются, не ломаются, не боятся воды и не выцветают на солнце). Магниты надежно спрятаны внутри. Высота букв – 4см, толщина – 0,5см
Картонна книга серії "Книжка з віконечками" познайомить дитину з предметами, що її оточують. На кожному розвороті малюки знайдуть картинки для розглядання, та віконця, що відкриваються, під якими заховані відповіді на цікаві питання.
Увлекательная раскраска с героями любимого мультфильма. В этой раскраске будут не только красивые картинки для раскрашивания, но и наклейки.
Увлекательная раскраска с героями любимого мультфильма. В этой раскраске будут не только красивые картинки для раскрашивания, но и наклейки.
Набор в деревянной коробке и содержит 18 деревянных элементов. Подбери медведице один из 6 комплектов одежды либо создай свой
Сочные цвета и закругленные края блоков пазла Бегемот это именно то, что нужно маленьким непоседам. Небольшое количество деталей поможет малышу быстрее освоить сборку пазла
Сочные цвета и закругленные края блоков пазла Черепаха это именно то, что нужно маленьким непоседам. Небольшое количество деталей поможет малышу быстрее освоить сборку пазла
В книзі зібрані оповідання про життя рослин, що написані біологами, вчителями, поетами та священиками. Автори змогли об"єднати точність наукового опису з образністю художнього сприйняття.
Книга шведской писательницы Гунхильд Зехлин – это повествование о великой любви, которая слабого наделяет силой, немощного исцеляет, вора делает щедрым. Это история о рождении Мальчика, которому в будущем было суждено стать Спасителем человечества, о его
Теперь бестселлер Артбукс доступен в удобном мини-формате. Целый "Зоопарк" может поместиться не только в мамину сумочку, но и в рюкзак ребенка, с которым он ходит в детсад или на прогулку. Согласитесь, любимая книга всегда должна быть под рукой.
Відтепер бестселер Артбукс доступний у зручному міні-форматі. Цілий "Зоопарк" може вміститися не лише у мамину сумочку, а й в рюкзак дитини, з яким вона ходить до дитсадка чи на прогулянку. Погодьтеся, улюблена книжка завжди має бути під рукою.
Розвідний Тауерський міст має дві вежі і підйомні прольоти. Розмір моделі у зібраному вигляді: 54х16х37см. Збирається з 312 деталей, які необхідно від"єднати від планшетів і зібрати (без клею) за інструкцією.
Крізь справжні лінзи Мікроскопа (механічне фокусування) можна збільшити щось в 40 разів і побачити те, чого раніше ніколи не помічав. Розмір моделі у зібраному вигляді: 34х17,5х43см
Слон крокує за допомогою справжнього 4-ланкового механізму. Розмір моделі у зібраному вигляді: 21,2х2,2х12,3см. Збирається зі 112 деталей, які необхідно від"єднати від планшетів і зібрати (без клею) за інструкцією.
Модель, що вражає своїми масштабами! Розмір моделі у зібраному вигляді: 55х28х41см. Збирається з 229 деталей, які необхідно від"єднати від планшетів і зібрати (без клею) за інструкцією.
Рушниця стріляє спеціальними зарядами і завжди влучає в ціль (ну, майже:)). Розмір моделі у зібраному вигляді: 66х7,5х16см. Збирається з 96 деталей, які необхідно від"єднати від планшетів і зібрати (без клею) за інструкцією.
Равлик-скарбничка - справжній банкір. Одним рухом ви запускаєте механізм, який ховає монету, залишену на спеціальній платформі, в надсекретне сховище. Збирається з 83 деталей, які необхідно від"єднати від планшетів і зібрати (без клею) за інструкцією.
Игрушка для ванной "Teddys Umbrella Stackers" от Hape. Состоит из 6 частей, задача ребенка сложить как можно больше
Деревянная игрушка-балансир "Sunny Valley Play Blocks" от Hape выполнена в виде красочных блоков, которые идеально подходят для создания и изучения мира
705.00 грн
634.50 грн
Купить Игра Semino (E5558 Hape)
Деревянная игрушка "Semino" от Hape - это игра случайности и стратегии. Ваша задача вырастить свое дерево быстрей всех
Игрушка для ванной "Pop-Up Teddy Shower" от Hape. Мини-душ с удобными ручками, когда ребенок набирает воду - медвежонка будет видно в полный рост
У цій книжці наведені біблійні історії в переказі для дітей, покликані ввести дитину у світ Старого Заповіту. Особливістю розповідей Якоба Штрайта є насичена, образна мова, що з любов"ю поєднує деталі та серйозність і духовну велич біблійної історії.
Книжка "Маленький віслючок Марії" шведської письменниці Гунхільд Зехлін – це розповідь про велику силу любові, яка немічного зцілює, слабкого робить дужим, злодія – щедрим. Це історія про народження Хлопчика, якому судилося в майбутньому стати С
Книга "Усі тексти для читання" містить історії, казки й оповідання, що вирізняються стилістичним розмаїттям, невеликим обсягом, доступністю і чіткістю будови, цікавим змістом і належним лексико-граматичним оформленням.
Книга "Усі розмовні теми" містить тексти з усіх тем, які має засвоїти дитина в початковій школі. Представлені матеріали подають лексико-граматичний мінімум для засвоєння учнями 1-4 класів загальноосвітньої школи.
Деревянная игрушка "Little Sailboat" от Hape это маленький парусник, сделана из натурального дерева. Игрушка имеет идеальный размер для маленьких ручек, идеально отшлифована, не имеет острых углов чтобы ребенку было максимально комфортно
Книга "Усі граматичні вправи" містить різнорівневі вправи, завдання та тести, що враховують необхідний для засвоєння мінімум лексичних одиниць та граматичних правил учнями молодших класів. Спрямовані на розвиток творчого й аналітичного мислення,
Книга "Усі фрази та діалоги" містить слова, фрази і діалоги з основних тем, які має засвоїти дитина в початковій школі. Представлені матеріали дають лексико-граматичний мінімум для засвоєння учнями молодшого шкільного віку.
Каталка "Лилли Musical Push Along" от Hape. Когда малыш толкает игрушку, птичка будет весело щебетать. С каталкой, у ребенка будет стимул больше двигаться, а это стимулирует и укрепляет мышцы. Движения деток станут более четкими, скоординированн
Посібник охоплює основний матеріал початкової загальноосвітньої школи з граматики англійської мови. Поступовий перехід від початкового рівня до базових знань дозволяє працювати з посібником однаково продуктивно як у першому, так і у четвертому класах.
У посібнику пропонується шкільний матеріал з математики за новою програмою Міністерства освіти і науки України. Форма подання відомостей у таблицях і схемах не тільки допоможе швидко знайти потрібне правило чи формулу, закріпити пройдений матеріал, а й на
Игра "Ghostly Hours" от Hape из бамбука, яркие краски на водной основе. Уже полночь, и призраки не могут дождаться ночного веселья на кладбище, но они должны быть дома вовремя. Игроки по очереди
Hape - мировой лидер по производству высококачественных игрушек из возобновляемых материалов. В разработке игрушек принимают участие педагоги начальной школы и экологи
Прописи розроблені відповідно до нового підручника О.Д. Карп"юк "English. 1 клас". За допомоги даного навчального видання учні оволодіють навичкам правильного написання друкованих та прописних літер англійського алфавіту.
За допомогою даного навчального видання учні оволодіють навичками правильного написання друкованих та рукописних літер англійського алфавіту. Спеціально розроблені завдання допоможуть краще засвоїти графічне зображення букв та зроблять заняття цікавішими.
Прописи розроблені для учнів першого-другого року навчання. За допомогою даного навчального видання учні оволодіють навичками правильного написання друкованих та прописних літер англійського алфавіту.
Дорожній (міні) варіант класичної мемо-гри. У наборі - 24 парні картинки-фішки (тобто 12 пар) із зображеннями різних тваринок. Мемо-гра допомагає розвинути у дітей пам"ять, увагу, а також вчить їх командній грі.
Дорожній (міні) варіант класичної мемо-гри. У наборі - 24 парні картинки-фішки (тобто 12 пар) із зображеннями різних емоцій. Мемо-гра допомагає розвинути у дітей пам"ять, увагу, а також вчить їх командній грі.
Дорожній (міні) варіант класичної мемо-гри. У наборі - 24 парні картинки-фішки (тобто 12 пар) із зображеннями різних ягідок. Мемо-гра допомагає розвинути у дітей пам"ять, увагу, а також вчить їх командній грі.
Дорожній (міні) варіант класичної мемо-гри. У наборі - 24 парні картинки-фішки (тобто 12 пар) із зображеннями різних динозавриків. Мемо-гра допомагає розвинути у дітей пам"ять, увагу, а також вчить їх командній грі.
Азбука русская МАКСИ - деревянная рамка-вкладыш от "Шустрик" (Украина). Состоит из тридцати пяти элементов, которые легко вынимаются из рамки-основы.
В наборе: конструктора "Копилка" (37дет), конструктора "Фантазия" (30дет), картонных заготовок (9 шт), альбома развивающих задач по конструированию
Посібник складається з низки цікавих та корисних ігор і технік, які допоможуть розвивати не тільки мовлення дитини, але й кмітливість, уважність, поповнювати словниковий запас. А ще — допоможе дитині вчитися не через примус, а розважаючись та цікаво прово
Інтерактивна книжка призвичаїть дитину до найпоширенішого шкільного формату «робочий зошит» і сприятиме її ефективному навчанню з перших класів. Тренувальні вправи на розвиток уваги та різних видів пам"яті дошкільнятко виконуватиме заіграшки — такі в
Збірник завдань з логіки призначений для розвитку логічного мислення дітей молодшого шкільного віку. Посібник містить завдання, задачі, вправи та ігри, спрямовані на формування таких розумових операцій, як виділення істотних ознак, знаходження закономірн
Деревянная игрушка-головоломка "Ocean Octopus Mosaic Kit от Hape выполнена в виде рамки с узором рисунка. На первый взгляд сложное ремесло, но на деле все очень просто. Ребенку нужно выполнить три простых шага, чтобы создать уникальное произведение и
Деревянная игрушка-головоломка "Crabby Mosaic Kit" от Hape выполнена в виде рамки с контуром рисунка. На первый взгляд сложное ремесло, но на деле все просто. Ребенку нужно выполнить три простых шага, чтобы создать уникальное произведение искусс
Чудесный подарок для девочек:) Подарочный Сертификат-открытка - это возможность сделать нужный и полезный ПОДАРОК. К тому же это еще и поздравительная открытка!
Чудесный подарок для девочек:) Подарочный Сертификат-открытка - это возможность сделать нужный и полезный ПОДАРОК. К тому же это еще и поздравительная открытка!
Комплект двосторонніх ламінованих карток "Розвиваємо уяву, логіку 4+" із серії "Вчимося із задоволенням" підготовлений спеціально для дітей від 4 років. Завдання розроблені відповідно до віку вашого малюка і відповідно до рекомендацій
Комплект двосторонніх ламінованих карток "Розвиваємо логіку, математичне мислення 4+" із серії "Вчимося із задоволенням" підготовлений спеціально для дітей від 4 років. Завдання розроблені відповідно до віку вашого малюка і відповідно
Комплект двосторонніх ламінованих карток "Розвиваємо уяву, пам"ять 5+" із серії "Вчимося із задоволенням" підготовлений спеціально для дітей від 5 років. Завдання розроблені відповідно до віку вашого малюка і відповідно до рекомен
Комплект двосторонніх ламінованих карток "Розвиваємо уяву, логіку 3+" із серії "Вчимося із задоволенням" підготовлений спеціально для дітей від 3 років. Завдання розроблені відповідно до віку вашого малюка і відповідно до рекомендацій
Мета ведення щоденника - допомогти дитині опанувати навичку позитивного мислення та вміння зосереджуватися на перемогах і досягненнях та регулярно їх фіксувати
Из отдельных магнитиков (14шт) собери карту мира. Стирай золотистый скретч-слой после каждого нового путешествия!
Карта "Star map of the sky" - это дизайнерская светящаяся в темноте карта ночного небосвода.
Детальная скретч-карта мира на английском языке. Она покрыта золотистым скретч-слоем, который легко стирается любой монеткой.
Выполненная в трендовых черных и золотых цветах, скретч-карта станет стильным украшением для дома, гордым напоминанием о путешествиях и отличным вдохновляющим подарком другу. Стирай скретч-покрытие с тех стран, в которых побывал, и открывай для себя целый
Комплект двосторонніх ламінованих карток «Розвиваємо фантазію, логіку 3+» із серії «Вчимося із задоволенням» підготовлений спеціально для дітей від 3 років. Завдання розроблені відповідно до віку вашого малюка і відповідно до рекомендацій досвідчених мето
Комплект двосторонніх ламінованих карток «Розвиваємо фантазію, логіку 4+» із серії «Вчимося із задоволенням» підготовлений спеціально для дітей від 4 років. Завдання розроблені відповідно до віку вашого малюка і відповідно до рекомендацій досвідчених мето
Комплект двосторонніх ламінованих карток «Розвиваємо уяву та увагу 5+» із серії «Вчимося із задоволенням» підготовлений спеціально для дітей від 5 років. Завдання розроблені відповідно до віку вашого малюка і відповідно до рекомендацій досвідчених методис
Дитина йде до першого класу. Звісно, у батьків виникає безліч запитань: «Як обрати школу?», «У якому віці краще віддавати малюка до школи?» тощо. Творча група практичних психологів дають відповіді на запитання, що є найактуальнішими та найцікавішими; сам
Видання познайомить дітей з літерами англійського алфавіту та англійськими назвами цифр і кольорів. Зручний формат та наочна форма подання матеріалу допоможе дітям швидко й легко опанувати нові знання.
Видання познайомить дітей з літерами українського алфавіту, цифрами та назвами кольорів. Зручний формат та наочна форма подання матеріалу допоможе дітям швидко й легко опанувати нові знання.
Деревянный набор "Beautiful Butterfly" от Hape выполнен в виде яркой бабочки, которая состоит из нескольких деталей. Эти детали ребенок должен склеить и зафиксировать на доске
Деревянная игрушка-балансир "Balance Boat" от Hape изготовлена из чистого дерева, полностью безопасна для ребенка. Ребенок познакомится с понятием равновесие, во время игры развивается моторика, воображение, координация движения и конце
В Парижском музее разразился скандал: украден ценный экспонат! Знаменитый сыщик Фуагрэ и его верная собака Жозефина выходят на след преступника. Пройди лабиринт и узнаешь секрет императора!
Дитячі розмальовки – це чудова можливість провести час цікаво і корисно. Розфарбовування розвиває у дітей дрібну моторику, логічне мислення, посидючість, уважність, художній смак і фантазію.
Дитячі розмальовки – це чудова можливість провести час цікаво і корисно. Розфарбовування розвиває у дітей дрібну моторику, логічне мислення, посидючість, уважність, художній смак і фантазію.
Дитячі розмальовки – це чудова можливість провести час цікаво і корисно. Розфарбовування розвиває у дітей дрібну моторику, логічне мислення, посидючість, уважність, художній смак і фантазію.
Деревянная игрушка-головоломка "Architetrix Globe Set" от Hape для развития детей, подходит для любого маленького архитектора. Создайте треугольную плоскость с помощью соединителей и стержней, объедините её с другими такими треугольными плоскост
Дитячі розмальовки – це чудова можливість провести час цікаво і корисно. Розфарбовування розвиває у дітей дрібну моторику, логічне мислення, посидючість, уважність, художній смак і фантазію.
Аліса вирушає у найкарколомнішу й найприголомшливішу подорож світом Задзеркалля! Де все перевернене догори дриґом і, навіть щоб просто стояти на місці, треба мчати на шаленій швидкості.
Дитина добирає до карток з назвами картки з ілюстраціями до них. З іншого боку кожної картки – додаткові завдання: поєднай склади в слова, утвори слова за допомогою стрілочок, прочитай слова по складах та поєднай малюнки зі словами, прочитай назви та обе
Дитина вивчає картки, на яких зображені літери алфавіту, їх транскрипція, слова та ілюстрації до них, а потім створює з них склади.
Гра спрямована на розвиток уваги, пам"яті та логічного мислення. Дитина добирає до картки з кольором іншу картку з ілюстрацією до нього
Гра спрямована на розвиток математичних навичок (складання, віднімання, порівняння). Дитина добирає до картки з прикладом іншу картку з відповіддю. На зворотному боці карток містяться тренувальні вправи, які поглиблять математичні знання дитини.
Дитина добирає до кожного елемента число, яке відповідає кількості зображених на ній предметів. Дві частини пазла поєднаються, якщо вірно співставити елементи
Дитина добирає до кожного елемента логічну пару. Дві частини пазла поєднаються, якщо вірно співставити елементи
Дитина підбирає до кожного елемента пазла логічну пару. Дві частини пазла поєднаються, якщо вірно співставити елементи
Дитина добирає до кожного кольору малюнок з предметом відповідного кольору. Дві частини пазла поєднаються, якщо вірно співставити елементи
Веселий бізіборд-розвиваюча дошка: годинник, шнурівка, лабіринт та безліч інших елементів - дитині буде чим зайнятися:)
Яскравий бізіборд-розвиваюча дошка: годинник, шнурівка, лабіринт та безліч інших елементів - дитині буде чим зайнятися:)
Лаконічний бізіборд-розвиваюча дошка: годинник, шнурівка, лабіринт та безліч інших елементів - дитині буде чим зайнятися:)
Стильний бізіборд-розвиваюча дошка: годинник, шнурівка, блискавка, лабіринт та безліч інших елементів - дитині буде чим зайнятися:)
Деревянная игрушка-головоломка "Architetrix Constructor" от Hape для развития детей, подходит для любого маленького архитектора. Стройте любые конструкции из прочного бамбука с помощью Architetrix, высота их может достигать 182 см
Деревянная игрушка "Animals Memo Game" от Hape поможет в развитии памяти Вашего ребенка. На 24 плитках изображены 12 разных животных. Расположите плитки в произвольном порядке, дайте время ребенку запомнить расположение животных, переверните пли
Деревянная игрушка-головоломка "A-mazing Pepe" от Hape. Помогите Пепе найти выход из лабиринта. Перемещайте красочные шарики, пока они не будут собраны вместе
За допомогою цієї книги ваш малюк здобуде свої перші знання з англійської мови: познайомиться з буквами, навчиться їх називати, вивчить абетку та прості слова, а також розвине дрібну моторику рук. Яскраві ілюстрації та безліч кольорових наліпок зроблять п
В реальном мире ребенок учится складывать из бумаги фигурки, раскрашивать животных, развивает мелкую моторику. Потом наводит планшет или телефон на страницу с выполненным упражнением – и на экране устройства появляется виртуальный учитель – Даник.
Яскраве видання сподобається маленьким модницям і дасть змогу потренуватися комбінувати одяг і аксесуари, створювати власні образи й відчути себе справжнім стилістом. Барвисті наліпки сприятимуть розвитку творчого мислення, фантазії, уяви, уваги та дрібно
В виртуальном мире ребенок учит названия продуктов на английском языке, а в реальном мире раскрашивает фрукты и кухонные предметы, а также сам готовит несложные блюда. Виртуальный учитель Даник расскажет и объяснит всю необходимую информацию.
Яскраве видання сподобається маленьким модницям і дасть змогу потренуватися комбінувати одяг і аксесуари, створювати власні образи й відчути себе справжнім стилістом. Барвисті наліпки сприятимуть розвитку творчого мислення, фантазії, уяви, уваги та дрібно
Современная методика обучения с виртуальным учителем и дополненной реальностью. "Живые карточки с виртуальным учителем" - это новое поколение программ для обучения детей английскому языку. Озвучено профессиональными актерами на родном языке и но
Современная методика обучения с виртуальным учителем и дополненной реальностью. "Живые карточки с виртуальным учителем" - это новое поколение программ для обучения детей английскому языку. Озвучено профессиональными актерами на родном языке и но
Яскраве видання сподобається маленьким модницям і дасть змогу потренуватися комбінувати одяг і аксесуари, створювати власні образи й відчути себе справжнім стилістом. Барвисті наліпки сприятимуть розвитку творчого мислення, фантазії, уяви, уваги та дрібно
Збірка веселих оповідок австрійського письменника Ервіна Мозера - 77 добрих історій на добраніч. До нового видання увійшли тексти і малюнки з 11 різних книжок письменника. Вони розраховані на дітей віком від 4-х років.
Яскраве видання сподобається маленьким модницям і дасть змогу потренуватися комбінувати одяг і аксесуари, створювати власні образи й відчути себе справжнім стилістом. Барвисті наліпки сприятимуть розвитку творчого мислення, фантазії, уяви, уваги та дрібно
Наукові досліди, творчі саморобки та цікаві завдання поєднані в єдину квест-історію, де кожний етап зашифрований, а кожна активність містить ключ до наступного кроку. Таким чином, юний гравець стає учасником місії, що має кінцеву мету
Наукові досліди, творчі саморобки та цікаві завдання поєднані в єдину квест-історію, де кожний етап зашифрований, а кожна активність містить ключ до наступного кроку. Таким чином, юний гравець стає учасником місії, що має кінцеву мету
БизиКуб насыщен развивающими элементами, но при этом не требуют крепления к стене (стоит устойчиво). Когда малыш наиграется с одной стороной, просто поверните Куб: и все - это уже новая игрушка:)
БизиКуб насыщен развивающими элементами, но при этом не требуют крепления к стене (стоит устойчиво). Когда малыш наиграется с одной стороной, просто поверните Куб: и все - это уже новая игрушка:)
БизиКуб насыщен развивающими элементами, но при этом не требуют крепления к стене (стоит устойчиво). Когда малыш наиграется с одной стороной, просто поверните Куб: и все - это уже новая игрушка:)
Hape - мировой лидер по производству высококачественных игрушек из возобновляемых материалов. В разработке игрушек принимают участие педагоги начальной школы и экологи
Кумедні історії про пригоди кота Тафі та його хазяїв. "Ну добре, відшмагайте мене! Я приніс дохлу мишу у вашу дорогоцінну оселю! Та я вас благаю, я ж КІТ! Цей кролик був таким товстим, що походив більше на поросят! Тільки уявіть собі, як мені було ва
Мамо... Ти завжди пам"ятала про те, що мені задали в школі. Ти запитувала мене, як я склав іспит та заліки. Я напевне знаю, що своїх онуків ти любитимеш ще дужче, ніж мене, адже це моє продовження. Твоя любов безмежна. Найменше, що я можу зробити для
Як давно ти чув від мене, тату, про те, що я люблю тебе? Не так часто замислюємося ми, якою важливою в будь-якому віці є підтримка батьків, що вірять в тебе беззастережно... Тепер, коли я подорослішав і став сильним, я, звісно, можу подолати будь-яку висо
Он такой большой (70х40х40см), что ребенок даже может спрятаться в нем! Шесть разных панелей для игры, все элементы функциональны и надежно закреплены.
Он такой большой (70х40х40см), что ребенок даже может спрятаться в нем! Шесть разных панелей для игры, все элементы функциональны и надежно закреплены.
Этот маленький друг из бамбука всегда готов к большим приключениям. Идеально подходит для маленьких рук и отличного воображения, не занимает много места в рюкзаке или сумке
Этот маленький друг из бамбука всегда готов к большим приключениям. Идеально подходит для маленьких рук и отличного воображения, не занимает много места в рюкзаке или сумке
Этот маленький друг из бамбука всегда готов к большим приключениям. Идеально подходит для маленьких рук и отличного воображения, не занимает много места в рюкзаке или сумке
В одному цілком звичайному місті жив не зовсім звичайний лев. Це був особливий Маленький Лев, дуже допитливий і добрий. Його любили всі, навіть місто, в якому він жив. А ті, хто не знає Маленького Лева, обов"язково захочуть із ним познайомитися, адже
Этот маленький друг из бамбука всегда готов к большим приключениям. Идеально подходит для маленьких рук и отличного воображения, не занимает много места в рюкзаке или сумке
Этот маленький друг из бамбука всегда готов к большим приключениям. Идеально подходит для маленьких рук и отличного воображения, не занимает много места в рюкзаке или сумке
Хто ж із нас не загадував бажання напередодні Нового року. От і злий чаклун Вельзевул Домовикус та його жадібна тітка Тиранія зварили Диявольськигеніальноалкогольний пунш, що може виконати будь-яке бажання! Чи встигнуть сміливі посланці Високої Ради твари
Этот маленький друг из бамбука всегда готов к большим приключениям. Идеально подходит для маленьких рук и отличного воображения, не занимает много места в рюкзаке или сумке
Этот маленький друг из бамбука всегда готов к большим приключениям. Идеально подходит для маленьких рук и отличного воображения, не занимает много места в рюкзаке или сумке
Добре, коли друзі поруч! Адже вони завжди підтримають у важку хвилину. І їм не важливо: якої довжини твоя шия, чи носиш ти окуляри та чи боїшся кататися на гойдалці. Вони приймають тебе таким, який ти є, а ще можуть почастувати тортом.
Этот маленький друг из бамбука всегда готов к большим приключениям. Идеально подходит для маленьких рук и отличного воображения, не занимает много места в рюкзаке или сумке
Этот маленький друг из бамбука всегда готов к большим приключениям. Идеально подходит для маленьких рук и отличного воображения, не занимает много места в рюкзаке или сумке
Этот маленький друг из бамбука всегда готов к большим приключениям. Идеально подходит для маленьких рук и отличного воображения, не занимает много места в рюкзаке или сумке
Этот маленький друг из бамбука всегда готов к большим приключениям. Идеально подходит для маленьких рук и отличного воображения, не занимает много места в рюкзаке или сумке
Этот маленький друг из бамбука всегда готов к большим приключениям. Идеально подходит для маленьких рук и отличного воображения, не занимает много места в рюкзаке или сумке
Книга казок Ірини і Леоніда Тюхтяєвих про веселих бешкетників зоків і розважливу й добру істоту на ім"я Бада. Ізюминкою цієї чудової серії казок є те, що розповідь ведеться від імені дитини.
Зворушлива історія про те, як подружилися дуже примітна дівчинка і зовсім непримітна собака. Особливої чарівності цьому чудовому оповіданню надають малюнки, сповнені фантазії та доброти.
Самолет с винтом, разгоняемым ручной пусковой установкой. В руках опытного пилота может улетать на 50 и более метров.
Винт вертолета разгоняется ручной пусковой установкой. На роторе винта есть подсветка.
Малогабаритная модель резиномоторного самолета. Минимальные затраты времени на сборку из упаковки. Хорошая дальность полета
Небольшой метательный планер из пенополистирола. Для запуска с руки. Планер может делать петли и летать по прямой траектории.
Топни ногой по пневмопадушке и отправь ракету в небо. Ракеты без труда преодолевают расстояние в 20 метров и больше.
Метательный планер из прочного EPO-материала. Для запуска с руки.
Динамичный планер с катапультой. В зависимости от настройки летает прямо, возвращается, делает мертвые петли
Отличный планер с катапультой. В зависимости от настройки летает прямо, возвращается, делает мертвые петли.
Планер получает быстрое ускорение при выстреле из катапульты и летит подобно стреле. В зависимости от настройки летает прямо, возвращается, делает мертвые петли.
Спеціальне видання! Книга, яка переверне світ "Котів-вояків". Таємниці, які вас здивують. Пригоди, в які вам захочеться поринути з головою. Почуття, які не залишать байдужими.
Книга доступно и популярно рассказывает о наиболее сложном и ответственном этапе в жизни ребенка и его родителей – первом годе жизни.
Если бы доктор Комаровский не стал детским врачом, он, вероятно, был бы детским писателем. Евгений Олегович понимает детей и может быть для них интересным рассказчиком, в чем вы непременно убедитесь, открыв эту книгу
У простій формі розповідається про неточності, які зустрічаються у побутовому та офіційному спілкуванні українською. Кожна помилка коротко пояснюється та ілюструється кумедними зображеннями, які знімають офіціоз і полегшують засвоєння матеріалу. Оскільки
Фигурки с цифрами (от 0 до 9) и арифметическими знаками передвигаются по пазам. Таким образом, ребенок может составлять вверху доски простые примеры на сложение, вычитание, умножение и деление.
Самосвал, бетономешалка, экскаватор, асфальтоукладчик, погрузчик, бульдозер легко помещаются в карман и сопровождают маленького инженера на прогулках и в путешествиях
MAGFORMERS - магнитный конструктор нового поколения! Фишка в том, что модель вы можете сначала «построить» на плоскости (в виде 2D «развертки»), а затем одним движением руки превратить ее в объемную (3D) конструкцию!
MAGFORMERS - магнитный конструктор нового поколения! Фишка в том, что модель вы можете сначала «построить» на плоскости (в виде 2D «развертки»), а затем одним движением руки превратить ее в объемную (3D) конструкцию!
MAGFORMERS - магнитный конструктор нового поколения! Фишка в том, что модель вы можете сначала «построить» на плоскости (в виде 2D «развертки»), а затем одним движением руки превратить ее в объемную (3D) конструкцию!
MAGFORMERS - магнитный конструктор нового поколения! Фишка в том, что модель вы можете сначала «построить» на плоскости (в виде 2D «развертки»), а затем одним движением руки превратить ее в объемную (3D) конструкцию!
MAGFORMERS - магнитный конструктор нового поколения! Фишка в том, что модель вы можете сначала «построить» на плоскости (в виде 2D «развертки»), а затем одним движением руки превратить ее в объемную (3D) конструкцию!
MAGFORMERS - магнитный конструктор нового поколения! Фишка в том, что модель вы можете сначала «построить» на плоскости (в виде 2D «развертки»), а затем одним движением руки превратить ее в объемную (3D) конструкцию!
Семь разноцветных друзей радуги имеют домики-чаши соответствующих цветов. Игра для развития навыков сортировки и умения вставлять кукол в деревянные домики
Эта большая творческая головоломка очень удобна для игры как на полу, так и в любом другом подходящем месте
У новій книжці від геніального французького ілюстратора Ерве Тюлле усі кольори оживають. Варто лише постукати по сторінках! Відчуй себе чарівником – забарвлюй, розтирай, тряси та веселися… Мерщій до гри!
Для допитиливих чомусиків! В цій енциклопедії велика пригода життя показана, немов у захопливому документальному фільмі: поява перших форм життя, пригоди динозаврів, еволюція ссавців та розвиток людства. Давайте вивчати історію життя разом!
Шусть і Шуня так весело гралися, що Шусть зовсім забув сходити на горщик. Згодом на підлозі з"явилася маленька калюжка. Ой, лишенько! Дізнайся, як двійко друзів впораються з делікатною проблемою в історії про корисну звичку користуватися горщиком.
Чудово ілюстровані з простими та зрозумілими текстами, ці історії не лише розважать малюків, а й сформують у них корисні соціальні навички.
Почему мы видим радугу? Откуда дует ветер? Сколько выпало осадков? Как предсказать погоду на завтра? Чтобы ответить на эти и множество других вопросов о погоде, необходимо всего лишь выполнить увлекательные и познавательные фикси- эксперименты. Закрепить
Большой набор экспериментов поможет узнать много интересного о воздухе, воде, свете, звуке. Каждый эксперимент имеет объяснения и на 100% безопасный. Экспериментируйте!
Яркий и полезный набор - 50 игр и заданий в одной коробке: учим цифры, учим фигуры, учимся считать, решаем примеры, собираем пазлы, играем в настольную игру, выполняем логические задания
Каждый раз - новая игра, партию повторить невозможно. Каждый игрок своими мышками собирает кусочки сыра и пытается не пустить к нему соперников. Победителем становится тот, чьи мышки соберут больше сыра.
При помощи гениального конструктора из дерева Леонардо да Винчи можно выполнять такие постройки как купол, мост, дом и тому подобное. Все можно сделать без использования клея, шнура, винта или гвоздя
Цветные, яркие, красочные машинки сделаны из дерева.
Некоторые мозаики вообще не имеют основы – они представляют собой набор разнообразных деталей, которые можно выкладывать на любой горизонтальной поверхности

Потрібна допомога?

інтернет-магазин

Пн-Пт з 9:00 до 20:00
Сб, Нд з 10:00 до 18:00

клуб активних батьків

Пн-Пт з 10:00 до 18:00Подпишитесь
на наши рассылки

Периодичность: не чаще 1 раза в неделю


Не просто ПОДАРОЧНЫЙ СЕРТИФИКАТ — а ещё и ПОЗДРАВИТЕЛЬНАЯ ОТКРЫТКА от интернет-магазина «Знайка» — это возможность сделать
душевный и полезный подарок!
Сертификат на 500 грн     Сертификат на 100 грн

Для корпоративных клиентов мы можем изготовить ПОДАРОЧНЫЕ СЕРТИФИКАТЫ любого номинала, забрендированные логотипом вашей компании
ИНТЕРНЕТ-магазин:
(044) 425 1690
(044) 425 1343
(067) 547 2637
(063) 700 9961
(095) 919 0203
Фирменный магазин "Знайка":
Киев, ул. Ярославская, 35/35
(Подол, м.Контрактовая площадь)
Режим работы:
пн-пт - с 10 до 20,
сб и вс - с 10 до 18
(044) 425 1690
Клуб активных родителей "Знайка"
(экскурсии, поездки, дни рождения, активити и пр.)
(044) 425 6837
(067) 467 7808
[email protected]Перепечатка авторских описаний к товарам интернет-магазина "Знайка" znaika.com.ua запрещена.
Перепечатка материалов, опубликованных на страницах Клуба активных родителей www.znaika-club.com.ua, допускается только с указанием активной ссылки на сайт www.znaika-club.com.ua
Компания «Знайка» владеет исключительным правом на товарный знак "Знайка". Любое неправомерное использование товарного знака (имени) «Знайка» либо названия, схожего с зарегистрированным товарным знаком «Знайка» до степени смешения, является нарушением Закона «Об охране прав на знаки для товаров и услуг». Кроме того, любое неправомерное использование логотипов компании является нарушением Закона "Об авторском праве и смежных правах"